• Telefon : 0 216 693 11 04
  • Gsm : 0 505 939 16 46
  • Email :

Çağrı merkezlerine anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, hesaplı ve kaliteli görüşmeler yapılabilmesi için gerekli olan alt yapının sağlanması konusunda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti, kullanılacak donanım ve yazılımlar konusunda kurulum ve destek hizmeti veriyoruz.

Çağrı merkezi kurmak isteyen veya çağrı merkezinde altyapısal sorunlar yaşayan çağrı merkezleri için ücretsiz keşif yapıyoruz. Gerekli alt yapının sağlanması ve bir çağrı merkezinde olması gereken ip santral sistemi, voip hizmeti ve çağrı merkezi yazılımı konusunda anahtar teslim çağrı merkezi çözümleri sunuyoruz.

Bulut Çağrı Merkezi

 

Lokasyonunuzda herhangi bir donanıma ihtiyacınız olmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz internet tabanlı çağrı merkezi sistemidir.

İhtiyacınız olan kulaklı mikrofon ve bilgisayar!


Çağrı Merkezi Yazılımı

 

Ede Telekom, çağrı merkezleri için ücretsiz olarak sunduğumuz, çağrı merkezi yönetiminizi çok daha basit ve kullanışlı bir hale getirebileceğiniz yazılımımızdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Manuel Arama Sistemi

 

Sisteme yüklenen dataları manuel olarak arayan ve müşteri temsilcilerine aktaran arama sistemidir. Çağrı merkezi sektöründe “Maske” olarak da bilinmektedir.

Predictive Arama Sistemi

 

Sisteme yüklenen datalarınızı müşteri temcilcilerinin müsaitlik durumlarına göre otomatik olarak arayan ve en müsait müşteri temsilcisine bağlayan sistemdir.

Otomatik IVR Arama Sistemi

 

Satışını yapmak istediğiniz ürün veya hizmetinize ilişkin tanıtıcı ses kaydını dinleterek, tuşlama sonucuna göre müşteri temsilcilerinize bağlayabilirsiniz. Böylelikle ürün veya hizmetinizle ilgilenen kişilere daha çabuk ulaşmış olursunuz.

Anket Arama Sistemi

 
Anket yapmak istediğiniz kitleye otomatik aramayla anket sorularını dinletebilir, tuşlama sonuçlarını alabilir, görüşmenin sonunda görüşlerini almak için ses kaydı bıraktırabilirsiniz.