• Telefon : 0 216 232 36 26
  • Gsm : 0 216 232 36 26
  • Email : info@edetelekom.com

Bayi Olmak İstiyorum

05-02-2018

Bayilik sistemi

 

Siz de Sabit Telefon, Toplu SMS, Faks, Ede Santral, Sesli Mesaj haberleşme hizmetlerini kapsayan tek bayilik sözleşmesi ile kurumsal bayimiz olarak hemen satışa başlayabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz.

SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri), STH (Sabit Telefon Hizmetleri), ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) ve Altyapı İşletmeciliği lisansları almış yeni nesil telekom firmasıdır. Bünyesinde yüzlerce bayi bulunduran Teslam lisanslarını aldığı 2 Haziran 2009 tarihinden bugüne kadar 39.349 Özel Firma, 4.709 Dernek/Vakıf/Sendika, 10.979 Eğitim Kurumu, 25.746 Resmi Kurum, 376 Siyasi Teşkilat, 747 Belediye, 20.000+ Bireysel toplamda 100.000+ abonesi ile BTK'nın (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) 2018 Pazar Verileri 2.Çeyrek raporuna göre abone sayısı en yüksek 7.Telekom Operatörüdür.

Bayilik sisteminin özellikleri

 
  • Bayiler kullanım arayüzü ile işlemleri kendileri yapabilir ve süreçleri yönetebilirler
  • Gerekli notları alabilecekleri arayüzde aboneleri gruplandırabilir

Hemen Ede Telekom bayisi olmak için

 

Yukarıdaki Başvuru tabından başvuruda bulununuz.

Aşağıda "gerekli evraklar" menüsünde yer alan; Bayilik sözleşmesini okuduktan sonra sözleşmenin her sayfasını imzalayarak ve kaşeleyerek istenilen ek belgelerle (aşağıda detayları yer almaktadır) birlikte iki nüsha olarak tarafımıza posta ya da kargo ile ulaştırmanız gerekmektedir.

İmza beyannamesinin ya da imza sirkülerinin tarafımıza orjinallerinin ulaştırılması gerekir. Belge aslı gibidir yapıldıktan sonra bayilik sözleşmesinin bir nüshası ile birlikte tarafınıza gönderilecektir.

Gerekli evraklar

 

Kurumsal bayiler için;

Sözleşme ile birlikte gönderilecek belgeler

Tüzel kişiler için

Gerçek kişiler için

Bayilik sözleşmesi Bayilik sözleşmesi
Ticaret sicil gazetesi Vergi levhası
Şirket imza sirküleri İmza beyannamesi
İmza yetkilisi kimlik fotokopisi İmza yetkilisi kimlik fotokopisi

Evrakların gönderileceği adres:

Ede Telekom

Yeni Batı Mah. Palandöken Cad.No:34 Telsam Plaza Yenimahalle/ANKARA
 Not 
Tüm evraklar eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıktan sonra bayilik paneliniz oluşturulacak cep telefonunuza iletilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza giriş yapabileceksiniz.